Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire a székletürí...

Miért fáj ennyire a székletürítés és utána?

Figyelt kérdés
Kínos kérdés, de felteszem. Szóval eléggé rendszertelen a székletem és ebből kifolyólag mikor van vastag és kemény, emiatt nagyon fáj, már-már belekönnyezek (tudom gáz) szúró és feszítő érzés. Ezután pedig napokig kibírhatatlanul fáj, nem bírok ülni, sőt még ha állok is fáj és elég ciki a suliban hogy majd elsírom magam úgy fáj a s*ggem és mikor kérdezik hogy miért ilyen savanyú a fejem csak annyit mondhatok hogy "óh.. semmi semmi" Próbáltam bekenni, de semmit se használ. Mit csináljak? Komolyan borzalmasan fáj, és nem órákig, napokig..
2017. febr. 18. 23:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és persze mivel pár nap után újra kell mennem WC-re ismétlődik a probléma és állandó.
2017. febr. 18. 23:10
 2/6 anonim válasza:
Egyel sok levest,joghurtot, eh gyomorra minden reggel egy pohar allott viz vagy langyos es el mulik a szorulasod. Amugy gyogyszert is szedhetsz hogy amikor szekrekedesed van es egy ejszaka alatt biztos elmulik.
2017. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál naponta Mira vizet, borzasztó íze van, de megkönnyíti a dolgokat.
2017. febr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A joghurtba pedig tegyél 1EK darált lenmagot.

Ezzel a legjobb reggel éhgyomorra kezdeni: 1EK tökmagolaj (olivaolaj), rá 2,5dl citromos víz. Napközben ne feledkezz meg több folyadékot fogyaasztani.

Nincsen aranyered?

2017. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs. Megpróbálom amit mondtál, de ma éjszaka is alig aludtam úgy fájt. :(
2017. febr. 19. 08:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Végbélrepedés lehet, menj vele sebészetre.
2017. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!