Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kis barátnőm 10 éve migrénnel...

Kis barátnőm 10 éve migrénnel szenved ami elég gyakran jön elő nála. Flectoron él, orvost kerüli. Komolyan tudtok ez ellen ajánlani neki valamit?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.Én gyerekkorom óta élek vele együtt,meg még rajtunk kívül millióan..

Persze ki lehet próbálni a kakaó,alkohol,sajtmentes diétát,hátha segít.Vagy az akupunktúrát,ártani nem árthatnak.

Nekem az egyetlen dolog ami cseppnyit hatott,az a cink szedése.Vegyen cink tablettát(citrát vagy glükonát formájában).Sajnos hosszabb ideig nem szedhető,szünetet kell tartani.50-70mg-ot vegyen be naponta.

2017. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én több, mint húsz éve. Nem tud mit tenni, esetleg kipróbálhatja, amit az első írt. Kérjen beutalót neurológiai kivizsgálásra, ott fel tudnak írni speciális gyógyszert. Nekem már csak az használ, semmi más.
2017. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb 15 évig Algopyrint szedtem rá, ami nagyjából jó volt rá. Aztán egy tipp alapján kipróbáltam a fél tabletta Algopyrin + fél tabletta Daedalon-t. Nekem elég így mindkettőből a fél. Fejfájás és hányinger ellen nagyon ütős kombó nálam.
2019. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!