Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros korpa ellen valami ami...

Zsíros korpa ellen valami ami tényleg hat?

Figyelt kérdés

Már szinte mindent kipróbáltam és nem tudom rendbehozni a fejbőrömet, Nizoral sampont is próbáltam csak az első két alkalommal ért valamit utána semmi hatása nem volt a továbbiakban. Már a hajamat is leborotváltam ez se segített.

Valószínűleg bakteriális eredetű korpa.



2017. febr. 5. 11:05
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Fordulj orvoshoz vele.
2017. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Bőrgyógyászom ajánlotta.

2017. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Seborrhea, nem baktérium. Én is mindent használtam már, amit bőrgyógyász felírt, de ezek csak még jobban rásegítettek a dologra, marták és további hámlásra késztették a fejbőrömet.

Nem szabad sls tartalmú sampont használni, az a seborrheás fejet még jobban irritálja. SLS mentes natúr sampont próbált és hajmosás közben csepegtess pár csepp 100% tisztaságú illóolajat a samponodhoz. Pl. rozmaring, levendula - ezek gyulladáscsökkentő és zsírosodást csökkentő hatásúak. Hagyd rajta jó fél óráig, majd öblítsd le.

Nekem így heti kettőre sikerült csökkenteni a hajmosások számát, a hullás is jelentősen csökkent. Nem mondom, hogy tökéletes, mert a mosás napján így is viszket, de magasan jobb és olcsóbb megoldás, mint a Kerium meg mindenféle irritáló sampon.

2017. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!