Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herpesz van az also ajkamon,...

Herpesz van az also ajkamon, hogyan tuntethetem el minek hamarabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy szamomra nagy dologgal fordulok hozzatok!

Egy hetig beteg voltam. Laz,stb.

Majd szombat delutan kijott az also-felso ajkam kozott egy herpesz,ami az also ajkam kozepeig eltart.. es azota fogkremmel kenem. Ezelott kb. 10 eve volt herpeszem, nem is emlekszem mar hogy mi hogy volt.

Szoval, anyagi problemakbol adodoan semmifele kremet nem tudok ra venni. Ha fogkremmel kenegetem, akkor hany nap mulva kezd el mulogatni vagy fog kevesbe latszani? Ezert nem megyek az iskolaba mert undoritonak tartom. Es csak akkor nem faj ANNYIRA mikor bekenem fogkremmel. Es a masik kerdesem az lenne hogy fogkremen kivul tudnatok mas hazi megoldast amivel gyorsabban lemenne ez a folyamat? Nem hianyozhatok meg egy hetet az iskolabol,igy is sok a lemaradasom!a legfobb dolog az lenne hogy mikorra mulik el(?)

Nagyon koszonom elore is a valaszokat!!



2017. febr. 19. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Veszel herpesz elleni kenőcsöt a patikában és gyakorlatilag 1 napig fog durva lenni, 3-4 nap után pedig egyáltalán nem lesz vészes.

A házi praktikák sajnos nem hatásosak ellene.

2017. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Feltuntettem hogy nem tudom megoldani hogy vegyek barmit is ra.

Ha nem hasznalok ra kenocsot, mennyi ido mire elmulik?

2017. febr. 19. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért írtam a kenőcsöt, mivel semmilyen házi gyógymód nincs rá, ami hatásos lenne. Herpesz elleni kenőcs nélkül 1 hét, mire elmúlik.
2017. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lizin szedését javaslom. Herpeszre és immunerősítésre is jó.
2017. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Nekem is van most herpeszem és én se mennék így suliba szóval pacsi! :D


Ha már kijött csodaszer nincs..


Herpesz megelőzésére ajánlom, hogy C vitaminnal lásd el a szervezetedet, lehet az aszkorbinsav por ( gyógyszertárba, bioboltokba kapható ) Idd gyakran!


Nekem a fogkrém sosem volt jó! Lemosni is nehéz, sebet is leszedte...én nem használnám..

Mikor én érzem, hogy bizsereg a szám és herpesz lesz olyankor jégkockát teszek rá egy zsepiben, ha időbe elkaptam akkor van hogy ki sem jön, annyira képes lefagyasztani és visszafojtani a hólyagokat, de ha kijön is kisebb lesz, ha lefagyasztod.. Fokhagyma jó fertőtlenítőszer még, vágd keresztbe, hogy legyen leve és azzal is ecsetelheted a szádat, csíp! de hatásos.. Ecettel is szoktam ecsetelni, csíp de volt hogy megelőztem vele..


Olvastam még a sóról is de nekem az nem használt..

Ennyi jutott eszembe! :)

2017. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!