Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emetofóbiások! Ti mit csinálto...

Emetofóbiások! Ti mit csináltok, hogyan nyugtatjátok magatokat, amikor ilyen járványos időszak van?

Figyelt kérdés
Állandóan jár az agyam , hogy elkapok valamit. Higiéniás szabályokat betartom, napi 60x mosok kezet, nincs is a környezetemben beteg ember hála Istennek, még is csak a calicin meg a rota-n kattog az agyam.

2015. márc. 25. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Influenzára nagyobb az esély. Rajtam most jött ki, gondolhatod hogy érzem magam.
2015. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálok megfelelően lélegezni, illetve vettem be nyugtatót, vérnyomáscsökkentőt, gyógyteákat is iszom. Csak reménykedek benne, hogy nem lesz komoly bajom, de nagyon ideges vagyok.
2015. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel egy kicsit megnyugtattál, hogy a flu-ra nagyobb az esély. Azt hittem annak január-februárban cége volz.:)
2015. márc. 25. 21:35
 4/4 A kérdező kommentje:
21:32- az a baj, hogy teázni nagyon nem szeretnék , mert sok lesz a savam tőle. Nem elég , hogy ez a ceffet fóbia is elrontja a mindennapjaimat , pluszba még a savam is nagyon magas. Minden nap.:/
2015. márc. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!