Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ruhába legyek a kórházba?

Dóri169 kérdése:

Milyen ruhába legyek a kórházba?

Figyelt kérdés
Jövő héten keddtől, egészen péntekig bent kell maradnom egy kivizsgálásra, mivel évek óta magas a vérnyomásom, stb-stbb-i
2017. febr. 20. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
??????
2017. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, tegnap véletlenül elküldtem.:(

Itt szeretném kiegészíteni a kérdésemet.

Szóval 28-án megyek be egy kivizsgálásra kedden, pénteken jövök ki.

TUDOM hogy valószínűleg hülye kérdés...

De 1 hónapja bent volt egy barátnőm ő pizsamába volt, viszont az ő pasija is be került nem rég, és ő meg rendes ruhába van.

Én őszintén nem szeretnék pizsibe lenni mert számomra ciki... DE ha muszáj lenne akkor abban lennék.

Az a kérdésem hogy milyen ruhát készítsek, illetve hordjak? Gondolom pizsi is kell mert este azért mégse rendes ruhába aludjunk...Ez eddig stimmt. :D

2017. febr. 21. 07:09
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszóló : *VICC* : Köszi épp én is gondolkodtam hogy ilyesmit szeretnék hordani... de nem mertem ki írni :D


Viccen kívül ; Igen mára már rájöttem hogy hülye kérdés...De most komolyan annyira zavarba vagyok a kórháztól...hogy már azt sem tudom mit kérdezhetnék.:S

2017. febr. 21. 07:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a legtöbb időt az ágyadban fogod tölteni,akkor azért célszerű pizsmában lenni,mert ne feküdj ugyanabba az ágyba piszamában és rendes ruhában is. Ha viszont nem,akkor lehetsz pl. könnyű szabadidőruhában is.
2017. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, ... igazad van. Köszönöm a válaszod, válaszokat.:*
2017. febr. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!