Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légszomj, nehézlégzés, vagy más?

Légszomj, nehézlégzés, vagy más?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én problémám kb masfél hónapja tart! Kezdödött egy szombat esti rosszuléttel amit nem is tudok megmagyarázni milyen volt. (szédültem, féltem, hogy elájulok) aztan hirtelen kimentem a levegőre és jobb lett. Másnap reggel ébredtem borzasztó nehézlegzésre. Ez olyan mintha nem tudnál levegőt venni a szádon csak néhany nagy sohajtozas utan sikerul.. rákövetkező héten egyik nap teljesen roszulettem.. haza is jottem az iskolábol ugyanezekkel a problemakkal.. elmentunk masnap orvoshoz ahol mindenemet kivizsgálták(vérvétel(pajzsmirigyes is) akg, sziv uh, mellkas rtg, aszthmas, terheleses vizsgalat) asztmat alapitottak meg de azt mar tudtuk kb nagyon regen is csak elhagytam a gyogyszereket mert jok voltak az eredmenyeim( 10 eve vizilbadazom) kaptam symbicortot az orvostol az asztmamra ami nem nagyon segitett.. ma figyeltem meg, hogy az iskolaban legszomj gyotor hatfajas.. itthon viszont hogyha mindent elfujtak volna.. felek, hogy ezzel a legszomjal kell egyuttelnem majd de ezzel nem fogok tudni mert borzaszto... panikbeteg lennek...?

2017. febr. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánik beteg is lehetsz
2017. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kérdezem, de ha használtál szintetikus drogot, az kiválthatja.
2017. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem használtam soha
2017. febr. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!