Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van akit ennyire...

Más is van akit ennyire megvisel a terhesség?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok és már egy hónapja nem dolgozok, mert már alig bírtam ülni annyira keményedett a hasam és nehezen kaptam levegőt. Magnéziumot kell szednem, meg sokat kell pihenni. Most 2 napja megint nagyon rossz. Feszül az egész hasam, erős nyomást érzek a tüdőmnél. De nem tudnak mit mondani csak, hogy fekvés meg sok magnézium. Szinte egész nap fekszek olyan nehéznek érzem a hasam, kicsit járkálni is rossz, félek később mi lesz.

2016. aug. 9. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia en 28 hetes vagyok.teszek veszek pakolok egy kis porszivozas es iszonyat modon befeszul... en mar magnerotot szedek mert a bagne b6 nem volt eleg +napi 1 calcium pezsgo tablettat iszok. en is nehezen kapok levegot mar varom hogy teljenek a napok,hetek... Pedig sok dolgom van meg es nem vagyok egy semmittevos igy eleg nehez
2016. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én a 20. hét óta vagyok otthon. Az első trimeszterben + a 2. elején nem tudom hányszor voltam kórházban ügyeleten migrénes fejfájások, kiszáradás miatt. Mostanra sokat javult, már nem kell ügyeletre menni, de így is ritka az olyan nap, hogy ne fájjon a fejem. Egyénfüggő, hogy ki hogy bírja.
2016. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Hát nem tudom,én migrénes vagyok,majd megdöglöttem,mégis bejártam dolgozni,aztán este még mellékállásom is volt. Önfegyelem kérdése. Ne hagyjátok el magatokat mert csak rosszabb lesz!
2016. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem is kezd egyre jobban megviselni, 30.hétben vagyok. Nekem is van olyan, mostanában elég gyakran h úgy érzem nem kapok levegőt, pedig kapok, de mégse. Kellemetlen. Keményedés is van, de nem olyan vészes mint nálad! Én is azt mondom pihenj sokat, ha azt kívánja a szervezeted h egész nap feküdj, akkor ha teheted pihenj. Én is félek mi lesz később, sztem egyre rosszabb lesz... enyhén szólva várom csak h túllegyek ezen az időszakon és végre megszülessen a babám! Kitartás neked!
2016. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Önfegyelem??? Na ez se normális, bár csöndben maradtál volna.


Kérdező: én a fiammal voltam terhes, amikor egyik pillanatról a másikra 26 hetesen elkezdődtek a fájások! Mert nem pihentem, mert az ilyen nem is mondom milyen emberek, mint a hármas is, bennem is lelkiismeret furdalást okoztak és inkább mentem és csináltam! Hát kívánom az ilyennek, hogy ugyanazt élje át, amit akkor én!!!


Igenis nyugodtan pihenj, ha nem bírod és fogadd el, hogy minden terhesség és mindenki terhes más.

2016. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
A hármasbol bizti szuper anya lesz! Szegény gyerek.....
2016. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 3.at mar elegge nehezen viseltem.itt volt a ket nagy.minden reggel,delutan egy oras seta az ovi,suli....olyan 30hetesen kezdett mar nagyon terhes lenni.alig birtam menni,nem kaptam levegot.totyogtam mint egy pingvin 😂😂😂 sokat fajt az elozo ket csaszar hegem.a derekam,jott a savam...

Szoval nehez volt.

Kitartas.pihenj amennyit csak tudsz.

2016. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Miért,belőletek mekkora rinyagép anya lesz?:) én 37 hetesen még dolgoztam,éjszaka lazítottam,pihentem. Voltak nehezebb napok,de nem adtam fel. Soha semmi gond nem volt se a babával,se a súlyommal,se a cukrommal,se semmivel. Volt h nehezen kaptam levegőt,hánytam,de az egész napos dögléstől nem lett jobb,sőt. Aki elhagyja magát,az csak azért teszi,mert megteheti,vagy mert meg is akarja tenni. Se a sétának,se a házimunkának,se az irodai munkának nincs káros hatása egy egészséges magzatra. Persze mellette pihenni is kell,azt senki nem mondta,h nem. De aki nem veszélyeztetett terhes és mégis kidől huszonakárhány hetesen,na az gáz.
2016. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ilyenkor már azért előfordulnak brackston-hicks féle méh összehúzódások is, az természetes :) Lehet ez is rátesz az állapotodra,ahogy érzed.

Tényleg Mg a fontos és a sok pihenés, kikapcsolódás.. Nyugalom! Próbálj olyan zenéket hallgatni amiket nagyon szeretsz, ellazít vagy kedvenc filmeket, amik terelik kicsit a figyelmed.

2016. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
örülök neki, hogy ilyen jól bírtad, hidd el én is így terveztem! Szerintem nem hagyom el magam: elvégzem a házi munkát, elintézem a hivatalos ügyeket, vásárolgatok a babának, naponta tornázom... minden olyat megcsinálok, amikre korábban munka mellett nem biztos, hogy lett volna erőm. Sok jövés, menéssel járt a munkám, nem kifejezetten irodai munka,annál változatosabb, amit egyébként korábban imádtam, de terhesen már nem bírtam ellátni, mert állandóan rosszul voltam. Kaphattam volna egyébként másik poziciót, könnyebbet, kevesebb fizetéssel, pont annyit kerestem volna, mint most a tp. Nos, akkor már inkább otthon pihenek. Napi rendszerességgel voltak egyébként migrénes fejfájásaim, hetente többször előfordult, hogy napokig nem ettem, ittam, mert kihánytam mindent - ezek után kerültem kórházba. A 8. hét óta sajnos veszélyeztetett vagyok. A terhesség eleje óta azt kérdezgette a háziorvos, a nőgyógyász meg az ügyeletes orvosok, hogy miért nem megyek táppénzre, én voltam az, aki abban reménykedett, hogy majd elmúlik. Szivesebben dolgoznék egyébként, minthogy itthon üljek a fizetésem 60% -áért. Én inkább nem kívánom neked, hogy átéld azt, amit én, inkább csak azért írom le, hogy lásd, hogy nem mindenki puhány, meg mindenáron otthon punnyadós fajta.
2016. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!