Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A segítségeteket kérném! Érdekes eddig számomra ismeretlen "bugyborékoló" érzést érzek napok óta az alhasamban. A mellem elég érzékeny lett kb két hete. A mensesem szokatlan módon rendszeresen megjön, ami azért érdekes mert már 8 éve amikor megjön, nem múlt el 18 napnál hamarabb és egyáltalán nem görcsöltem, most pedig csak 4-5 napig van meg (már harmadik hónapja) viszont iszonyú görcsök törnek rám.

2017. febr. 22. 03:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni hogy hiába eszem a megszokottnál jóval többet egyfolytában éhesnek érzem magam.
2017. febr. 22. 03:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Az orvos mit mondott a 18 napos menstruációkra? Mert inkább ez volt a kóros.


Ugyanis a 4-5 napos menstruáció a normális. A nagyon erős görcsök, ha hányással, munkaképtelenséggel járnak, az nem jó, de általában nincs az mögött sem komoly baj.

2017. febr. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy bírod a 18 napos ciklusokat, én már rég orvoshoz mentem volna ezzel is.
2017. febr. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltam vele dokinál meg is műtöttek, volt egy cisztám és be voltak tokosodva a petesejtek. Kiderült hogy a szervezetem nem birja megérlelni a petesejteket.

2017. febr. 22. 13:19
 5/6 A kérdező kommentje:
A műtét utáni menzeszem 4 napos volt de utána minden folytatódott (18 napos menzesz...) visszamentem a dokihoz és elég lekezelő választ adott: "Ezzel nem tudok mit kezdeni" Azóta nem mentem vissza...
2017. febr. 22. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost, akiben megbízol. A 18 napos menzesz nem normális. Ezeket a műtéteket sem értem... PCOS? Endometriózis? A ciszták alapján előbbire gondolok, de az gyógyszerrel karban tartható. Mindenesetre nem akarok okoskodni, mert nem értek hozzá, de egy biztos, hogy ennyi bajod van (márpedig van), akkor mindenképpen szakemberhez kell fordulni. Olyanhoz, aki meghallgat és el is lát rendesen. Sajnálom, hogy még nem találtál ilyet, de keresni kell, mert magától nem oldódik meg :(
2017. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!