Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok gondolkodni! 15...

Nem tudok gondolkodni! 15 éves vagyok es órákon azon veszem észre magam hogy bámulok a semmibe és ez nagyon aggaszt engem, főleg hogy most ebben a korszakomban kell legjobban gondolkodom . Ez normális?

Figyelt kérdés
Álmos szoktam lenni, lehangolt, gyenge a memoriam ( annyira gyenge hogy nem emlékszem a sok dologra a múltból, vagy egyik pillanatban mondanak valamit nekem es meg kell kérdeznem 2 is hogy mit mondott mert nem emlékszem ). Mit tegyek szerintetek?

2017. febr. 22. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan velem is szokott lenni, hogy ülök az órán, általában fizikán és csak nézek a semmibe, mert nem tudom felfogni, amit a tanár mond.

Pedig mindig úgy megyek be órára, hogy én ezt most meg fogom érteni, de nem sikerül.

A többi tárggyal nincs ilyen bajom, talán csak a kémiával, szóval szerintem nálad más probléma lehet, mint nálam.

2017. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat szerintem is de azért köszi !
2017. febr. 22. 20:04
 3/7 Kránitz Ádám válasza:

Ha vígasztal technikusin én is ezt produkálom 19 évesen géprajzórákon.


Ha egyszer is idejutsz... Kösd fel a gatyád mert olyan unalmas mint a történelem óra, aztán azon kapod magad hogy az ébresztőóráddá válik a kicsöngő.

2017. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen voltam vagyis vagyok, képtelen vagyok figyelni olyanra ami nem érdekel. Nagyon szép dolog teszem azt az irodalom, de egyszerűen nincs az érdeklődési körömben, amint elkezdett beszélni a tanár, természetes, hogy nem érdekel és képtelen voltam figyelni elbambultam. Elég rossz tanuló is voltam, mert hát nem sok olyan tantárgy van ami valóban érdekes. így önerőből kellett otthon olyat tanulnom ami érdekel is és munkaértéke is van. Végül mérnök lettem, de jóval nehezebb dolgom lett emiatt így.
2017. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De en komolyan tanulok es figyelek órákon , de valami mindig elveszi a gondolataimat es azon gondolkodók hogy valyon megéri mindezt tanulni? Es volt ugy is hogy azon gondolkodtam hogy másoknak milyen jó életük volt es egyszerre magamhoz jutok es nem látom magamat a jövőbe , nem érzem hogy sikerülni fog valami is az életemben
2017. febr. 22. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedj magnézium B6-ot :)
2017. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kránitz Ádám válasza:

Erre azt tudom mondani, hogy tavaly érettségiztem.


Matekból az alapjait tudtam az ilyen-amolyan tételeknek...


2 hétre rá már azt se tudtam volna kb mennyi 2+2.


Én úgy ahogy van mindent amit kellett elfelejtettem a 4 év érettségis tanéveimből.


Persze most a matek miatt szívok mert gépész technikusin rengeteg számolni való van, kellene alap képletek...

2017. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!