Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lágyéksérv után 3 nappal...

Lágyéksérv után 3 nappal ugyanakkora puklim van, mint a műtét előtt. Ez mennyire életszerű? Azt mondta a doki, hogy 2-3 napon belül leapad, de ez nem történt meg. Van valaki aki hasonlóan járt?

Figyelt kérdés
Lágyéksérv, műtét után.

2017. febr. 23. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem!

Kezdjük az elején, hogy attól függ mekkora volt előtte a puklid?

A műtét közben eléggé össze is varnak ha vissza tettek mindent a helyére.

Lehet az a dudor a belső varrástól adódó varrat ami folyamatosan elmúlik, felszívódik úgymond.

A külső varraton is csomó lesz, mert össze húzza a bőrt rendesen varrásnál , de ez is idővel elmúlik.

Lassan három hónapja csinálták az enyémet, de még van pici pukli.

Ha nem vágtak akkor nem tudom de ott is ha bele tolja a laporeszkopot is varr utána, és lehet pukli.

Amúgy meg lehet hogy a háló ami beléd lett téve gyürödött meg, de az szerintem beilleszkedik egy idő után.

Várj egy kis időt még, azt jelezd a dokinak ha nem múlik.

Egyébként varrat szedés után apad a pukli, a hegg, mert nincs összehúzva annyira a seb, mert össze nőtt a bőr.

2017. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!