Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hányok és nem...

Mit tegyek? Hányok és nem maradhatok otthon 14/L

Figyelt kérdés
Tegnap reggel ota folyamatosan hanyok megy a hasam es anyum azt mondta ha otthon merek maradni akkor elvesz tolem mindent es bevisz a korhazba. Mit tegyek? Tegnap is iskolbana szenvedtem szinte, ma meg rosszabbul vagyok

2017. febr. 28. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Menj be az iskolába és hányd össze az osztálytermet. Haza fognak küldeni, te pedig mondd el a tanárnak, mi a helyzet. Majd ő beszél a drága felmenőddel.


Anyád hülye.

2017. febr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Üdvözlöm a drága jó anyádat! Nem csak Neked tesz rosszat,hanem a környezetedet is megfertőzheted,mert az ilyen hányós,hasmenéses betegségek nagy rész vírusos,ami FERTŐZ. Egyébként azzal hiába fenyegtőzik,hogy kórházba visz, az nem megy olyan könnyen(mármin,hogy ott tartsanak). Én a helyedben,ha megteheted, otthon maradnék.
2017. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma elmentem suliba, hanytam is 2. Oraban, de maradtam es megirtam a dogakat, hogy majd ne az legyen, hogy azok miatt lettem beteg. Holnaptol megprobalok otthon maradni!
2017. febr. 28. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Imádom a pontozást:)

Ha valaki azért lesz beteg,mert a munkahelyén vagy az iskolában elkap valamit,akkor is dicsérje meg azt akitől elkapta, vagy azt aki miatt a betegnek közösségbe kellett mennie! Sok ember fejében rendbe kéne tenni az egészségügyi kultúrát!

2017. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!