Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgás, csengés koncert...

Djeki kérdése:

Fülzúgás, csengés koncert után meddig tarthat? El fog múlni? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap megvolt életem elsô tankcsapda koncertje és ezzel együtt életem első rockkoncertje is. Utána közvetlen fülzúgást de inkább csengést normálisnak véltem. De azóta már aludtam egyet és mánsap sem akart elmúlni. Kezdek parázni. Mi történhetett a fülemmel és egyáltalán elmúlik ez a csengés? Életem első koncertje volt szóval nálam ez nem rendnszeres hogy ilsen hangosan hallgassam a zenét. (A vége felé elég közel kerültünk már az egyik hangszóróhoz.)

2016. dec. 10. 07:23
 1/4 anonim válasza:
Szia.Valószínüleg azért van mert nagyon hangos volt a zene.Vagy mint említetted közel álltál a hangszóróhoz.Tehát érzékeny a hallásod.Nekem is van ez és sok gond van vele.Ha azt akarod hogy ez ne történjen meg akkor:ne állj közel a hangszóróhoz és ha lehet akkor kerüld a hangos helyeket.Azért néha elmehetsz koncertre :)És ha nem kiabálsz az is segít
2016. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Azt elfelejtettem hogy csak a bal fülem cseng és mintha tompábban is hallanék vele. Ugye ez el fog múlni?
2016. dec. 10. 09:11
 3/4 anonim válasza:
45%
Ne aggódj, természetes :D El fog múlni, meg ha több koncertre jársz majd, hozzászoksz :D Jó dolog is ez
2016. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vissza akarod élesíteni a hallásodat, azt kell tenni, befogod a füled és hallgatod a csöndet,amíg és ahányszor csak jólesik. Ez nem hülyeség, észre fogod venni, hogy utána jobb lesz a hallásod.Zajos munka, diszkó, koncert után ezt kell tenni.
2016. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!