Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat ennyire hirtelen...

Mi okozhat ennyire hirtelen szédülést?

Figyelt kérdés

Boltban vásárlás közben hirtelen megszédültem, csak úgy az pillanatról a másikra..

Inkább ki sem jöttem a boltból, percekig csak járkáltam, hogy ha valami komolyabb, akkor ne az utcán érjen..


Az érzés hasonlított arra, amikor részeg vagyok, csak épp most nem ittam alkoholt. 3-5 percen belül viszont elmúlt a szédülés, viszont azóta kicsit úgy érzem, hogy a fejemben időnként néha mintha megfájdulna valami, vagy zsibbadna a fejem..


Szerintetek mi okozhat ilyet? Ezzel el kell menni orvoshoz, vagy teljesen normális?

Velem először fordult elő ilyen.

30/F



2017. márc. 6. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ha nem is talal semmit, akkor is voltal legalabb kivizsgalason! :)
2017. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vérnyomás lehet, nekem állandóan alacsony, és pont ilyen szokott lenni, mikor annyira leesik, hogy már az ájulás szélén vagyok.

Most meg kettős front van, lehet, hogy az kezdett ki.

2017. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat meg kellene mérni, lehet magas is.
2017. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!