Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki?

Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy én max esetben ilyen 2-2,5 órát bírok ki úgy, hogy ne kelljen mosdóba mennem. Viszont nemsokára lesz egy szintvizsgám, ami 5 órás lesz, és a tanár azt mondta, hogy nem engednék ki minket szünetre meg ilyenekre, mert megy az idő. Akkor most mit tegyek? Nem szeretnék "magam alá csinálni":D
2017. márc. 11. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy érthette,hogy nem mehettek ki egyet dumálni,de még levegőzni sem.Nem a mosdóba menetelre.5 órát amúgy is csak az bír ki,aki szinte nem is fogyaszt egész nap semmi folyadékot.Ne aggódj,wc-re ki lehet menni.Nyilván ő maga is élni fog ezzel a lehetőséggel. :)
2017. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azt is mondta, hogy "nem igazán kéne kimenni mosdóba, mert megy az idő" :/ nem szeretném, hogy esetleg leszidjon
2017. márc. 11. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak,hogy én sem bírnék ki 5 órát pisilés nélkül.Azt meg senki nem várhatja el tőled,hogy emiatt fél napig egy kortyot se igyál..

Ezt csak azért mondja,hogy érzékeltesse veletek,hogy nem akarja,hogy minden percben kifutkosás legyen.Ne parázz rá.Ha rádjön,akkor "kikéredszkedsz".Nem te leszel az egyetlen.Vagy esetleg megmondod neki,hogy nagyon sajnálod,de fel vagy fázva.

2017. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hű erre nem is gondoltam... nagyon köszönöm a válaszokat!!! ^^
2017. márc. 12. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!