Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hormonalis hajritkulás (...

Ivcsuuu kérdése:

Hormonalis hajritkulás ( pajzsmirigy alulműködés miatt) ellen lehet tenni valamit? Sorstársak válaszait várom!

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, pajzsmirigyhormont szedni. Attól általában elmúlik a hajhullás .
2017. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos 2eve szedem, de mar kiritkult elol , nem igazan segìt a letrox sem.
2017. márc. 15. 01:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a doki (mikor jeleztem, hogy jó-jó az értékeim már jók, de többek között ez sem múlik) vállat vont és azt mondta, hogy leginkább semmit, szedjem a letroxot és majd javul. Hát, nem javult.

Hajvitaminokkal lehet kísérletezni, fodrászom azt javasolta, de a többségük piszok drága.

Viszont vigasztaljon a tudat (szintén a fodrászom, bár lehet csak jó fej akart lenni :D), hogy ilyenkor tavasszal mindenkinek erősebben hullik a haja, szóval nyáron talán kicsit jobb lesz a helyzet.

2017. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nekem mar az a baj, hogy pàr éve erősen ritkul ..És latvanyos :( Elszomorìt, hogy tehetetlen vagyok ...Meg kopaszodom fiatalon :( Vagy talan idővel lesz valaki, aki azt ìrja, nekem .....ez segìtett!!?? Remélem :(
2017. márc. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!