Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segitsen rajtam, igy...

Valaki segitsen rajtam, igy nem birom tovább?

Figyelt kérdés
Már 3-4 éve szendedek egy "betegségben" amiről nekem ciki bárkinek is beszélni, és nemtudok elmenni orvoshoz sem mert mindig szüleim visznek el oda is és egyszerüen nem tudok előttük beszélni róla.. Eddig rendszeresen sportoltam, már azt is fel kellett adnom pedig egyik legjobb voltam.. Hétvégi bulikra se tudok menni haverokkal mert egyszerüen ez a betegség kikészít.. én már teljesen feladtam a reményt.. Nincs semmi ötletem ezzel szemben milliószor kérdeztem itt róla mindenki hülyének nézett és senki se irt olyat amivel előrébb lennék.. Én nem tudom ezzel leélni az életem
2017. márc. 17. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
de miért nem írod le hogy mi az? igy hogy irjunk bármit is?
2017. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Sajnálom, de egyet értek az előzővel. Nem tudunk semmit sem mondani, ha azt sem árulod el, hogy testi, vagy lelki betegség (feltételezem, hogy testi, inkább képletesen értettem).
2017. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy segítsünk, ha nem mondod el mi a baj?

Esetleg iskolaorvossal nem tudsz beszélni?

2017. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Hát, igen. Ezt így nem lehet sajnos!
2017. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!