Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 5 kg ot de ma azt...

Martin02020 kérdése:

Fogytam 5 kg ot de ma azt vetem észre hogy több rajtam a hály mint volt és a mérleg is tobbet mutat . Valaki segitsen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a mérleg többet mutat, akkor nem fogyhattál 5 kilót. Honnan szedted, hogy fogytál 5 kilót?

Nem koplalni kell, hanem egészségesen, mértékletesen táplálkozni és sokat mozogni. Akkor izom épül, nem háj. Háj csak akkor képződik, ha van miből. Ne vigyél be üres kalóriát.

2016. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyivel mutatt többet a mérleg? Ha diétáztál és abbahagytad, elkezdtél utána ugyanúgy enni, akkor visszatöltődtek a glikogén raktáraid és ez látszik a mérlegen.
2016. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarod inkább mondjuk a szüleidet fárasztani kisgyerek? Reggel a lángosos kérdés,most ez.
2016. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!