Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1600mg ibuprofen,2 tabletta...

1600mg ibuprofen,2 tabletta rubophen,1,5mg frontin,2 sör,4 deci bor, mégis ugyan annyira érzem, hogy fáj a hátam, miért?

Figyelt kérdés
Edzettem, aztán egy feszülést éreztem és járni alig bírok. Beszedtem először a frontint, annak már kb vége lassan, a söröket meg bort azt szépen lassan utána pár óra alatt, az ibuprofent kb fél órája, a rubophent meg 15 perce. Mégis féj ugyan úgy. Miért?
2017. márc. 17. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szép kis feladatot adtál a májadnak és vesédnek, csak gratulálni tudok.

Inkább örülj, hogy nem Zacher bácsi fog ébreszteni reggel..

Ha meghúzódott valamid, az nyílván fájni fog és egy ibuprofen nem fogja elmulasztani..

2017. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de ennyire sose fájt. Kibírja a májam nyugi.
2017. márc. 18. 00:15
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Úristen! Ezt a kérdést olvasni is rossz! Nagy szerencséd van, hogy nem lettél rosszul!
2017. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb 1-1,5 órára rá el is tudtam aludni szerencsére. Nem fájt annyira már.
2017. márc. 18. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Példának okáért a frontin, meg az alkohol az mióta hátfájdalom elleni gyógyszer ?
2017. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az csak nyugtatónak ment.
2017. márc. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!