Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fagyálló ivás egyenlő a...

A fagyálló ivás egyenlő a biztos halállal?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha hamar észreveszik az illetőt?

2017. márc. 19. 13:35
 1/5 anonim válasza:
Ismertem valakit aki fagyállót ivott, nem emlékszik mennyi idő után, de megtalálták. Pedig még gyógyszereket is vet be rá. Sokat. Nem tudom mit, miből mennyit, de fagyálló-gyógyszer kombó volt. Miért szeretnél meghalni? Nekem is volt öngyilkossági kísérletem, ha gondolod beszélgethetünk.
2017. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a macskám ivott véletlenül fagyállót (meg akartak mérgezni egy másik állatot). 5 napot szenvedett, de a végén el kellett altatni, mert teljesen leállt a veséje, nem tudta kiválasztani a méreganyagokat. Szerintem az embernél is hasonló a helyzet.
2017. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden a dòzistòl függ, elárulom,hogy nagy mennyisègben a vìz is mèrgezö. A fagyállò esetèben ez a mennyisèg persze jòval kevesebb,de talán egy kortytòl mèg nem lesz bajod.
2017. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igaz, hogy keserű anyagot raknak bele?
2017. márc. 21. 10:01
 5/5 Anonimusz7 válasza:
Igen elvileg keserű anyagot raknak bele, hogy ne igyad meg véletlenül se.
2022. aug. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!