Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sportolni vagy többet aludni?

Sportolni vagy többet aludni?

Figyelt kérdés
Ha pár hónapig nagyon nincs isőnk, mi a jobb? Teszem azt 7 órát aludni vagy 6,5 órát aludni és 0,5 órát sporolni?
2017. márc. 20. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A sport alapfeltétele a kipihentség. Kialvatlanul nincs kedve az embernek semmihez, nem hogy sportolni. Szóval először a kialvás, kipihenés.


A másik, hogy nem feltétlenül kötelező konkrét sportolást végezni, napi fél óra intenzív séta a jó levegőn is sportolásnak számít a szervezet számára. A lényeg, hogy elég intenzív legyen annyira, hogy megnőjön a pulzus.

2017. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az elkövetkező 2 hónapban fél óra gyaloglásra se lesz időm, ha gyalogolnék akkor más sportolnék.


Amúgy az én gyalogtempóm alapból gyors, nagyon gyors. Egy-két megállók helyett gyalogoltam eddig is.


De most május végéig különféle vizsgák, órák és a munkahelyen túlórák jönnek. Hétre megyek, fél 9re érkezem haza, ha hamarabb, akkor tanulás.

2017. márc. 21. 11:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem 6-7 óra alvás mellett elég sok dologhoz van kedvem, ritka a napközbeni álmosság.
2017. márc. 21. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!