Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám miért nem érti meg,...

Anyám miért nem érti meg, hogy a napi 3-4-5 óra (ma szerintem max 3 óra lesz) alvás teljesen kifogja készíteni a szervezetét?

Figyelt kérdés
Szerintem kb ennyit alszik. 3 műszakba jár dolgozni, de sokszor miután hazaér a munkából akkor is inkább a facebookot görgeti órákon át, mintsem aludjon. Reggel meg kell ugyan úgy korán...féltem
2017. márc. 24. 11:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mindig azzal jön, hogy majd hétvégén kialussza magát, de szerintem akkor se alszik 5-6 óránál többet. Én azt alvásnak meg nem nevezném, hogy csak fekszik az ágyban.
2017. márc. 24. 11:13
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván tudja, csak ha az ember nem éjjel alszik minden nap, hanem összevissza, akkor felborul a "belső órája" és nem tud akkor aludni, amikor ideje lenne...


Ha levennél némi terhet a válláról, bár nem tudom, hány éves vagy, és nem kéne éjjel dolgozni, talán változna a helyzet...

2017. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én mindenben próbálok neki segíteni, de azt nem mondhatom meg neki, hogy ne nézd a tv-t 11-ig ha 3:40-kor kellsz, meg ne telefonozz hajnali 1-ig, ha 23:00-kor értél haza és megint kellsz 5:30-kor (legkésőbb 6:30kor). Nem tudok mit csinálni már, de nagyon félek ennek roszs vége lesz. Én szerintem fáradt ő, de annyi zavaró tényező van neki ami megnehezíti az alvását, hogy hihetetlen. Sokszor még a hétvégén sem pihen mert inkább bemegy túlórázni, sokszor még úgy is beakarok menni túlórázni, hogy éjszakás volt és másik műszakba( délutánosba) bemegy.
2017. márc. 24. 11:25
 4/18 A kérdező kommentje:
*beakar menni
2017. márc. 24. 11:26
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván nem jókedvében jár 3 műszakban, hanem mert kell a munka, pénz, hogy normálisan felneveljen.

Nem úgy működik a szervezet, hogy vége a munkának és akkor azonnal tud aludni, bármikor is végzett éppen aznap.

2017. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amilyen a légkör itthon sokszor jobban érzi a munkában magát, párszor már mondta.
2017. márc. 24. 11:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Van mikor az ember annyira fáradt hogy nem tud aludni. Szerintem ő a 3 műszaktól ki van készúlve és egyszetűen ha akarna sem tud aludni. Szóval te hiába mondod hogy aludjon ha olyan kimerült hogy nem megy. Amúgy meg lehet a tv és a net egy kicsit kikapcsolja és jobb mint ha aludna. Csak azzal lehetne segíteni ha kevesebb munkát vállalna de gondolom oka van rá miért dolgozik ennyit.
2017. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Oka van igen. Húgomnak kell vennie minden szart (ágy, szekrény stb) én is egy szardarab vagyok akit még mindig el kell tartani (igaz, a sok gyógyszeren kívül nem vagyok sokba), valamint apám egy pondró mocsok féreg aki teljesen tönkretette az életünket
2017. márc. 24. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem 3 embert kell eltartania. Szerinted akkor miért dolgozik ennyit?

talán az egyik műszakot elvállalhatnád helyette

2017. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha lenne munkahelyen (még mindig tanulok), akkor sem lenne neki két műszakja, mivel a gyár ahol dolgozik három műszakos. És máshová nem menne dolgozni, meg ahol mi lakunk nincs nagyon lehetőség semmi (ő is napi 2 órát még utazik pluszba a meló mellett)
2017. márc. 24. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!