Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Két hete (amióta megszűnt az állásom) minden reggel 4:30-kor kelek (+-10 perc). Utána már nem tudok visszaaludni, csak úgy vagyok. Éjfél körül szoktam lefeküdni, korábban nem is nagyon tudok elaludni. Koffeint 3 éve nem fogyasztok, gyógyszert nem szedek. Állati nyűgös és fáradt vagyok minden nap. Mi lehet ennek az oka? Volt már valakinek ilyen? Légyszi segítsetek, mert jelenleg nem tudok semmit rendesen megcsinálni az állandó fáradtság miatt.

21/L



2017. márc. 21. 07:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az ellenkező típus vagyok, de előnyöm nem igazán származik belőle. El tudok aludni este hatkor is és ha nem állítom be az ébresztőt, akkor simán alszok 10-12 órát is egyhuzamban, de utána is ugyanolyan álmos maradok, mintha csak 4-5 órát aludtam volna. Nekem valamit segített, ha altatót vettem be, de szerintem nálad még jobb hatása lenne, hiszen te azért vagy fáradt, mert nem alszol eleget. Egy próbát biztosan megér.

Hogy ez nálad az állásod elveszítése után jött ki, az meg csupán arra utal, hogy aggódós/izgulós vagy.

2017. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!