Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom lenyelni a gógyszert...

Nem tudom lenyelni a gógyszert! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerencsére nagyon ritkán vagyok beteg,de mint pl. most is,a mentsruációs görcsre kellene beszednem No Spa-t de nem tudom lenyelni. Ráteszem a nyelvem végére,víz nélkül egyáltalán nem megy le,ha meg iszok egy korty vizet,akkor a víz "megfogja" és a vizet lenyelem a gyógyszer meg a számban marad. Próbáltam,hogy egy falat kenyérbe teszem,de úgyse megy.


Mit csináljak?Segítsetek kérlek!


2017. márc. 25. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a nyelved vegere teszed, hanem olyan hatra amennyire csak tudod es gyorsan iszol ra vizet. Az a baj,hogy megvarod amig elkezd oldodni es ratapad a nyelvedre. A nospa nagyon pici, azt le kell tudd nyelni... mert oke, h az algopyrint pl nem tudja valaki, de az joval nagyobb is
2017. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne víz nélkül és ne is egy korty vízzel vedd be.

Igyál nagyobb mennyiségű folyadékot a bevétele közben.

2017. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen énis a legpicibb tablettát 1 liter vízel nem bírtam lenyelni:'D majd hozzászoksz.
2017. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban lenyelést könnyítő zselét, azzal lemegy.
2017. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lekvár/joghurt, maybe? Én így szoktam.
2017. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!