Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt köröm fájdalmas?

Esztikemesztike kérdése:

Begyulladt köröm fájdalmas?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kérdeznek rá a szüleim a sebészetre és nagyon nem tudom mit csinálnak velem elvileg fölvágják igaz egez? Vagy elaltatnak? Ismeröseimnek ilyen betegségük még nem volt . Kis korú vagyok . A gyerekkeknék 3 szurit kapnak? Kérlek aki má túl élte írja nekem nagyon meg köszönöm rossz üzeneteket ne léccives

2017. márc. 29. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasznosabb lenne a szüleidet megkérdezni, ők tudják pontosan milyen gyulladásról van szó és milyen sebészi beavatkozás lesz. Ne parázz, hamar túlleszel rajta! :)
2017. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ki , az nem a területük , lézerrel is fájdalmas sebes marad . Sérül a köröm is . Gyógypedikűröst keressetek fel ,ó kiáztatja és kínmentesen kiollózza . Házhoz is megy .
2017. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig is míg eljutsz sebészetre, kenegesd Gentamicin Wagner kenőccsel, nekem nagyon szépen levitte a gyulladást.
2017. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!