Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek volt hasonló esete?

Valakinek volt hasonló esete?

Figyelt kérdés

Hello!

AZ elejéről kezdem. December legelején jött egy szúrás a bal lapockámnál, ami pár napig érezhető volt, de végül elmúlt. Utánna pár napra rá elkezdtem érezni a fejem hátső felén zsibbadás szerű lüktetést. Ez a zsibbadás néha előjött még a decemberi hónapba párszor. Majd nem sokra rá mellkasi szúrásaim voltak. Elmentünk orvoshoz, de mivel jöttek az ünnepek így várnunk kellett míg azok elmúltak. Az ünnepek után sor került a vérvételre, ami jónak bizonyult, habár itt a helyi orvosnál csak a legáltalánosabb dolgokat nézik a vérben szóval az általános dolgaim rendben voltak. Eztán jött szédülés napi szinten. Mindent tudtam rendesen csinálni, de közben éreztem, hogy szédülök. Mondtam is aztán az orvosnak, de nem igazán adott neki nagy jelentőséget. Közben a zsibbadás nem jelentkezett többet, viszont a szúrásaim nem múltak el. Akkor az orvosom küldött EKG-ra, ami szintén jó volt. Elküldött belgyógyászhoz, aki elküldött tüdőröntgenre és szívultrahangra. A tüdőm patyolat tiszta, a szivemen van egy kis zörej, de mondta az orvos, hogy emígy egészséges szivem van. Közben lassan csökkentek a mellkasi szúrásaim pedig nem szedtem semmilyen gyógyszert egyszer sem. Majd miután nagyjából minden lement, hogy akkor végülis nincs semmi bajom csak lehet, hogy egy régebbi kezdődő tüdőgyulladás visszamaradása jelentkezett, akkor jött a vér a székletbe. Tudom ezek nem igen függöneke egymástól, de így az egyik után jött a másik. Akkor oda is orvos, kórház, ahol végül azt állapította meg az orvos, hogy belső aranyér okozta és kaptam kúpokat meg kenőcsöt és szerencsére nem is volt már több, mint 1 hónapja vér a székletemen illetve benne. Ám, hogy a történet ne érjen véget észrevettem egy anyajegyemen, hogy kijött rajta valami. Elmentünk a bőrgyógyászhoz persze, aki elég bunkó volt és semmit nem mondott csak annyit, hogy majd ősszel menjünk vissza és akkor átlesz vizsgálva valahogyan. Rendben így nagyjából minden lement, a mellkasi szúrások eltüntek, fejzsibbadás sehol, véresszéklet kiiktatva, szédülés már rég nem jelentkezett, de akkor jöttek hasi szúrások, amik úgy 1-2 hétig tartottak végül az is elmúlt magától. Múlt szombat óta pedig folyamatosan szédülök, mindennap. Reggel felkelek, akkor talán 1 óra hosszát semmi bajom, majd végül előjön és végigkísér egésznap. Van amikor enyhül kicsit, de nem múllik, mikor fekszem akkor is szoktam érezni. Most ez a legnagyobb problémám ez a szédülés, mert nagyon idegesítő. Néha, mintha hányingert éreznék, de csak egy pillanatra érzem, hogy felfordul a gyomrom meg néha gyengének érzem a kezeim, azt is jobban a bal kezem. Mikor valami kellően elvonja a figyelmem, akkor nem érzem, viszont bármit csinálok mindig ott van. Orvoshoz csak a jövőhéten tudok evvel eljutni, viszont a baj az, hogy már az orvosom és anyukám se vesz komolyan. Vajdaságban élek és itt szerbek az orvosok és kell, hogy anyukám velem jöjjön, mert nem értek meg mindent, amit mondanak, csak neki meg már elege van velem szaladgálni meg úgy tesz, hogy nekem mindig valami bajom van. Végülis nem ez a lényeg csakhogy egyszerűen soha nem volt még ennyi bajom életemben, nemhogy egyszerre és nem tudom mitől lehet ez. Valakinek bármi hasonló tünete vagy gondja volt-e már? Valaki tudna ötletet adni, hogy mégis mitől lehet ez a szédülés?



2017. márc. 30. 12:47
 1/3 anonim válasza:

Ha van rá lehetőséged, fordulj neurológushoz.

Persze ez csak az én véleményem.

Mennyit szoktál aludnni? Ha nem alszol eleget, a szédülést az is okozhatja.

2017. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az alábbi linken is írd meg a panaszaidat. Itt talán többet tudsz meg.

Sok sikert! :)

2017. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkét válaszolónak. :)

Igen, gondoltam a neurológusra, mert elég stresszes életet élek fiatal korom ellenére (19/L). Nagyon összevissza alszom sajnos.

Köszönöm. :)

2017. márc. 31. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!