Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lemondtam a koffeinről,...

Lemondtam a koffeinről, ezeket a tüneteket észleltem, valóban a hiánya miatt van?

Figyelt kérdés

5 Napja hagytam fel a Koffeinnel (2,5l kóla + pár deci energia ital per nap / egy éven át kb). Most lassan a negyedik kilómat fogyom (igen, beigazolódott a gyanúm, kb. ezek tartották a súlyom, mert amúgy nem ettem sokat).


Kérdés:

3 napja kb. egész sokat fáj a fejem. Ez így még oké, de elkezdett fájni a torkom is (nem mindig érzem), illetve esténként mintha hőemelkedésem lenne (van is de csak egy kicsi, mégis durvának érzem), és nagyon-nagyon fázok (fura, mert ennyire nem szoktam). Az orrom is folydogál, de ez csak ma kezdődött.


Mit gondoltok? Sikerült elkapnom valami vírusocskát, ami ilyen szerencsétlen és amúgy is szenvedéses időszakomban talált rám? Vagy ez mind magyarázható a koffen hiányával?


2017. márc. 31. 02:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A fejfájás lehet, a többi nem. Meg kellene mérni a vérnyomásodat!
2017. márc. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk nem hülyeség... eszembe se jutott a nagy zűr-zavarban. Köszönöm a tippet!
2017. márc. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!