Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak miért...

Mit mondjak az orvosnak miért nem mentem ma iskolába?

Figyelt kérdés
Nem mehettem ma suliba, nem írom le miért, de muszáj volt itthonmaradnom. Nagyon kedves a doktor, akkor is adna igazolást ha semmi bajom nem lenne. Viszont nem szeretném, hogy azt higyje visszaélek a bizalmával, egyszer már eljátszottam, többet nem akarom. Hasmenés kizárva! Mit mondjak, mi bajom?

2017. márc. 31. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Prosztatagyulladás?
2017. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha adna igazolást anélkül hogy bajod lenne, akár el is mondhatnád neki az igazat. Mert most te úgy nem akarsz a bizalmával visszaélni, hogy abban kérsz segítséget hogy valami jót hazudj neki. Ez pont nem egy bizalmi dolog.
2017. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond el őszintén az okot, amit nekünk nem mertél elmondani. Ha ilyen kedves, akkor meg fogja érteni.
2017. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Migrén . Az tutti
2017. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hasmenés a szokásos kamu, úgyis tudja a valódi okot.

A többség úgyis kamuzik, még a "felnőttek" is. (pl. mikor nem adják ki a szabadságot, utána sokan lesznek "betegek")

2017. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kizárt, hogy elmondjam a valódi okát az orvosnak, az asszisztense is hallaná meg amúgy se akarom. Hasmenést azért nem mondok, mert laktózérzékeny voltam és ha újra menne a hasam elküldene vizsgálatra. Egyek össze valamit vagy hogy lehetnék beteg 4 óra alatt?
2017. márc. 31. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél össze semmit. Ha ekkora probléma akkor vállald be az igazolatlan órákat.


Eleve nem is kérhetnél itt segítséget abban hogy árts magadnak, ha erre akarsz kilyukadni hogy adjanak tanácsot abban hogy ténylegesen beteg/sérült legyél akkor törölni fogják a kérdést.

2017. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad hogy tegnap este nagyon bevacsoráztál és reggel hánytál egy nagyot, de nem mertél bemenni iskolába mert féltél hogy hánysz még egyszer..... Amúgy családi okok miatt hiányoztál?
2017. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy kellemes 22 fok volt, meg el is aludtál, meg különben is matekdoga volt, válasszon egyet.
2017. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!