Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholistának érzem magam?

Alkoholistának érzem magam?

Figyelt kérdés
Alkoholistának érzem magam, nem kicsit.1/2 liter vodka mellé 10-14 sör lecsúszik minden nap. Addig nem tudok lefeküdni amíg hasonló mennyiség nincs bennem és másnapra otthon. Ennek szeretnék véget vetni de sajnos magamtól nem megy. Hová forduljak segítségért? Légyszi adjatok tanácsot.
2017. ápr. 1. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Na jól van Pistike feküdj le,már késő van! :D
2017. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy késő van de Te lennél a helyemben? Sajnos nem vicc a kérdésem.
2017. ápr. 1. 23:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor bemegyek a legelső kórházba és azt mondom a XY osztályon hogy alkoholista vagyok. Ezt már próbáltam a háziorvosomnál. Annyit mondott hogy csak szeretem a piát. Se tanács, se beutaló, se semmi. A kórházban mit fognak mondani? Kiirányítanak az legközelebbi kocsmába?
2017. ápr. 1. 23:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Anonim Alkoholistákat keresd, minden városban van, vagy olvasd a jozanakarokmaradni oldalt a facebookon, sokat segített nekem is.
2017. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jozanakaroklenni-blog
2017. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindez nem kamu, akkor nem 60 kiló vagy :-)


A hozzáállásodat nagyon tisztelem!

Volt a környezetemben pár alkoholista, de mindegyik feldühödött, ha betegségről, vagy függőségről, vagy terápiáról kezdtünk el beszélgetni vele. Egyáltalán nem volt betegségtudatuk, és teljesen természetesnek vették, hogy ők ilyenek és kész - és ez normális!


Te felismerted az alkoholfüggőségedet!

Ez a legfontosabb lépés a kikecmergéshez.

Sok lelkierőt és kemény kitartást kívánok a leszokáshoz!!!

És nagyon drukkolok!


[link]

2017. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu. 105-110 kiló körül mozgok, igaz elég magas is vagyok. Nem csak hogy saját magam teszem tönkre, hanem a családomat, környezetemet is. Igaz én még részegen is békés ember vagyok. De ha így folytatom, ki tudja mikor bújik ki belőlem az ördög. A másik hogy anyagilag sem elhanyagolható mennyiségről van szó.

Köszönöm szépen a biztató szavakat.

Ha valakit érdekelne ma bementem a háziorvosomhoz és elmondtam neki hogy itt már többről van szó mint hogy szeretem a piát. Telefonált 1-2-őt, holnap jelenésem van a honvéd kórházba. Lesz pár vizsgálat, utána már többet tudok. A lényeg hogy a folyamat elindult.

2017. ápr. 3. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké,kitartást akkor! Nem lesz egyszerű menet...elvonási tünet,akaraterő,stb..
2017. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!