Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől járok ennyit vécére?

Mitől járok ennyit vécére?

Figyelt kérdés

2 napja folyamatosan wc-re jarok... Tegnap tobb, mint 50x voltam pisilni (kisebbtol a nagyobb mennyisegig) es 5-6-szor is volt szekletem, nagyobb mennyiseg. Epp dupla szabadnapom volt de igy a munkahelyemen meg fogok őrülni. :( Nem ittam es ettem maskepp, mint szoktam. Ejszaka is csak hanykolodok az agyban. :(


29/N


2017. ápr. 6. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek nagyon kellemetlenek.

Mindenképp fordulj orvoshoz, azonnal!

Akkor is ha már nem ilyen erősek.

Én kb 3x-4x pisilek egy átlagos napon. De 50x??? Az nem normális!!!!! Tényleg azonnal orvos!

Lehet csak egy szimpla fájdalomtalan felfázás, de a széklet mennyiség megnövekedéséből azt gondolom, hohy sajnos több.

2017. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy*
2017. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt még jó lenne tudni, hogy terhes vagy-e?

A terhesség 16.-odik hetéig a szervezet mindent kidob magából ami a pocaklakónak nem egészséges. Ez a sűrű vizelet és széklet ürítéstől a hányáson keresztül, egészen az intenzív osztályig elfajulhat.

Volt olyan ismerősöm, aki borzasztóan túlsúlyos volt a második gyereke megfoganása előtt. Megfogant a gyerek, a 16.-odik hétig minden jött ki belőle mindenhol, a veséi leálltak, már gépek tartották az intenzíven életben, és aztán ahogy belelépett a 16.-odik hétbe, mint amit kettévágtak. Egészséges a baba mama azóta is.

2017. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg 2. hónapja próbálkozunk, de még másfél hét van a (nem várt) menstruációig, tehát nem gondolom, hogy baba lenne a dologban. Túlsúly rajtam is van, de egyik napról a másikra furcsa ez úgy, hogy nem változott semmi az étkezési szokasomban. Terhességi tünetnek pedig gondolom még korai. :|
2017. ápr. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!