Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőgyulladás gyanúval pulmono...

Tüdőgyulladás gyanúval pulmonológushoz vagy belgyógyászhoz menjek? Apun kívül nincs más rokonom, vele ilyeneket meg nem lehet megbeszélni.

Figyelt kérdés
Nátha szövődménye.Háziorvos kilőve,fül-orr-gégészeten ugye nem tudják meghallgatni a tüdőm.Szerintetek ezzel pulmonológushoz vagy belgyógyászhoz kène mennem?Előre is nagyon köszönöm annak,aki segít!
2017. ápr. 12. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Haziorvoshoz muszaj menned. Szakorvoshoz csak beutaloval lehet menni amit a hziorvos adhat.
2017. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvoshoz menj - miért lenne kilöve) -, ö átutal a megfelelö szakrendelésre.


Ha viszont végképp nem tudsz a háziorvoshoz fordulni akármilyen okból is, akkor este menj be az kórházi ügyeletre, ott is memg tudnak rendesen vizsgálni.

2017. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Először a háziorvoshoz menj,utána majd ő ad beutalót a megfelelő helyre.Engem mindig mellkas röntgenre küldtek.Hány éves vagy?
2017. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kilőve? Nincs lábad???Mi akadályoz meg benne, hogy elmenj, elmondd a panaszaidat, ő pedig továbbküldjön a szükséges szakorvoshoz? Ehhez csak a buszbérleted kell, meg internet, hogy megnézd a buszjáratot és a címeket. Kérdést tudsz kiírni, de ezt nem tudod megoldani?
2017. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy ő az beutalót,de a kérdésre válaszoljatok légyszi!
2017. ápr. 12. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó. A HÁZIORVOS meghallgat a sztetoszkópjával, ha megerősíti a gyanúdat, akkor kapsz antibiotikumot tüdőgyuszira, feküdnöd kell majd. Nem küld sehová, csak ha nem múlik el.
2017. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre kaptál választ, jó párat.

Háziorvoshoz kell menned. Ő ad majd beutalót. Beutaló nélkül úgy sem mehetsz sem pulmonológushoz sem belgyógyászhoz. A háziorvos egy rövid vizsgálat után eldönti, hogy hova ad neked beutalót.

2017. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Apád valami kretén, hogy nem érdekli a gyereke betegsége?
2017. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Akkor leírom.Azért kilőve a háziorvos,mert a múltkor is ott szedtem össze a dolgokat,és hetek óta szenvedek vele.Más miatt mentem akkor.Viszont a sok betegtől pillanatok alatt összeszedtem a betegséget,nagyon gyenge az immunrendszerem.Nem mehetek oda beszedni még valamit,amikor még most sem gyógyultam meg,sőt úgy néz ki vannak szövődményeim is.Fül-orr-gégész is mondta mostanában ne nagyon menjek oda.

Apámat meg nem érdekli,mert csak a saját dolgai érdeklik,jelen esetben a munkája.

2017. ápr. 12. 17:10
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem véletlen írtam ki ide kérdést.
2017. ápr. 12. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!