Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik a fenekem?

Miért vérzik a fenekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagywcézés után vérzik a fenekem. Nem nagyon csak pár csepp. Már utánaolvastam ennek a dolognak, elolvastam itt is pár hasonló kérdést,de nem hiszem,hogy aranyerem lenne. 15 éves vagyok, nem igazán erőltetem meg magamat, mert reggel elmegyek iskolába, délután pedig tanulok. Szóval nem tudom,hogy mi a bajom, muszáj ezzel orvost felkeresni? Bocsánat ha esetleg valahol nem megfelelően fogalmaztam.

2017. ápr. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem "csak" pl. pattanás a kiváltó ok,és több napja észleled akkor mindenképp menj orvoshoz...

Tudom,kellemetlen lesz beszélni vele ezen panaszodról de a vérzés nem normális működésre utal...

2017. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudni, mi az ok. Lehet aranyér, v. repedés. Egy tükör segítségével meg tudod állapítani. tána könnyebb lesz okosnak lenni. Addig is ne használj wc papírt, hanem tusold le a feneked és egy kendővel szárítsd meg. Tartsd tisztában és használj patikában kapható kenőcsöt.
2017. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kemény a székleted, lehet attól. Több rost és folyadék kell.
2017. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy ha híg és ragadós akkor sokat kell törölni hogy a bőr is lekopik és véres lesz a papír
2017. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!