Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felborult az alvásom mit tegyek?

Felborult az alvásom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokkal inkább éjjel vagyok fent és nappal alszom délután 2-3-kor kelek fel, próbáltam már, hogy fent maradtam 2 napig azt tervezve, hogy este 8-kor lefekszem hátha akkor majd normálisan fogok tudni aludni. Csak hát azon a 2. napon nappal akartam mindig elaludni de kibírtam és amikor jött a normális lefekvés idő egyszerűen nem voltam fáradt. Nem tudom mit tegyek szeretnék rendesen este aludni és reggel kelni elegem van már ebből az éjszakai életből.
2017. ápr. 13. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Este 7-kor menj el futni 5-10 kilométert, aztán tusolj le, egy könnyű kis pirítós vacsira, és irány az ágy.

(Amúgy mit csinálsz éjszaka? Internetezel?)

2017. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem tudom, hogy a mozgás magában segítene e talán valami altatót is be kellene vennem mellé mert magában az sem segített.

Inkább csak ülök az ágyon és gondolkodom olykor olvasok valamit vagy csak sétálgatok az udvaron.

2017. ápr. 13. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Probald ki a melatonint. Igazibol mar szerintem mindenfele kapszulas boltban adnak, nem kell feltetlenul gyogyszertarba menned. Elsokent ne az altatot probald ki, hanem ezt. A melatonin szabalyozza az alvas-ebrenlet ciklusokat fiziologiasan is a szervezetedben, tehat akkora nagy gyogyszernek nem neveznem, mint az altatot. Lehet, hogy csak ennek az anyagnak a termelodese borult fel nalad
2017. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!