Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rühatkás lettem, de a többieke...

Rühatkás lettem, de a többieket a házban nem érdekli, hogyan segíthetnék ezen?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs honnan kaptam el, annyira emberekkel sem érintkezem őszintén szólva. De viszkettem már egy két hete amikor elmentem orvoshoz és azt mondta rüh. Na bekentem magam, lepedő, meg minden csere amit mosni lehet. Az ággyal fogalmam sincs mit csináljak, de a probléma az, hogy a családomat igazából nem érdekli. Azon vannak, hogy ha eddig nem kapták el akkor nincs gond, és képtelenek felfogni, hogy ez lappang. A sírba visznek komolyan. Édesanyám szerint ő sokat takarít és nem lesz gond, de nem érti meg hogy pár napig naponta kéne cserélni az ágyneműket és mindent letakarítani, de legfőképpen magukat bekenni...most ha később ők is viszketnek? Komolyan ezzel mit lehetne tenni? Most mossak ki mindent egymagam naponta, az segít? Vagy csak maga a lötty amit kaptam, anélkül nem jó?

2017. ápr. 14. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha majd ők is viszketnek, őket is érdekelni fogja. addig csak magadra tudsz mosni.
2017. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mégis egy házba élünk, akár vissza is kaphatom. Ha sose takarítanak úgy pláne nem lesz ennek vége
2017. ápr. 14. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
ez van, amíg nem élsz külön sajnos. alkalmazkodni kell. előbb-utóbb úgyis ők is elkapják, vagy nálad szűnik meg a probléma.
2017. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Át kell mosni és vasalni kell minden ruhaneműdet lehetőleg magas hőfokon! Elsősorban a hajlatokban, érzékenyebb és izzadékonyabb bőrfelületeken fogod észrevenni ha visszafertőződtél. Ha már egy kis gyanú is felmerül benned, kezeld le magad ismételten. A többiekért ne aggódj, ha tüneteik lesznek biztos érdekelni fogja őket...
2017. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Mutasd meg nekik ezt a cikket! A lappangási idő 2-6 hét is lehet.

2017. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!