Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a hosszabb életű?

Melyik a hosszabb életű?

Figyelt kérdés
Ha borotválkozok akkor pár nap után megint kinő a szőr? Hallottam gyantázásról is az mennyivel jobb? Illetve ha tudtok valami jó szőrtelenítési praktikát azt megköszönném! (Kicsit járatlan vagyok a témában légyszi segítsetek!)

2017. ápr. 15. 16:27
 1/4 Linó03 ***** válasza:
Igen, a borotválásban az a jó, hogy nem fáj és gyors, de nekem pl. másnap már meg is jelennek az apró kis szőrvégek. Én gyantát nem próbáltam, félek, hogy a bőröm felső rétege is menne vele. Nekem az epillátor jött be, persze meg kell találni a jót. Első alkalommal ugyan leizzadtam XD de utána már nem volt gond. Valakinek viszont ettől nagyon kipirosodik a bőre - nekem talán csak fél óra, de barátnőmnek pl. még másnap is piros.
2017. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én akármikor borotválkoztam (hónalj, láb), 2 nap múlva már ki is nőtt újra a szőr. A folyamatos borotválkozástól hamar megerősödik a szőr, és vastagabb- sötétebb lesz. Van akit ki is üt a borotva, és tele lesz apró piros kiütésekkel. Ez allergiás reakció.


A gyantával egy hónap múlva kezd el nőni vissza, mivel az gyökerestől tépi ki. Csak ajánlani tudom, a végeredmény is sokkal szebb lesz.

2017. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyantát hol tudnék venni? Pl. dm-ben hasonló helyeken?
2017. ápr. 15. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, DM-ben kapható, van érzékeny bőrre való is.
2017. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!