Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hányástól lehet izmot veszteni?

A hányástól lehet izmot veszteni?

Figyelt kérdés
Pszichés hányással küzdök, testmozgással próbálom leadni a feszültséget, hogy ne megint a mosdóban találjam magam. De így is gyakorta megesik, az izom ami rajtam van eleve kevés, és úgy érzem azt is kezdem elveszíteni. Egy oldalon olvastam, hogy ez lehetséges, de nem vagyok szakértője a témának, így örülnék, ha segítenétek. Előre is köszi.

2017. ápr. 17. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Izmot még lehetne építeni, de fogakat már nem. De az izmoknak sem tesz jót.
2017. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyomortartalom kiürül, így nagyon sok az emésztetlen kaja, azaz nem tudod kinyerni a tápanyagot belőlük. Tehát konkrétan izmot nem vesztesz a hányással, de a fejlődést nagyban gátolja, nem hasznosul a felvett táplálék
2017. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,mivel az izmok fehérjéből épülnek fel, a hányásssal kihányod a bevitt fehérjét IS és ettől nem csak nem épülnek az izmok tovább,de a szervezet el is kezdi lebontani őket,ha a táplálékkal nem jut elegendő fehérjéhez.
2017. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Valami tanács esetleg a hányás ellen? A sport szokott segíteni, de ha nagy bennem a feszültség vagy a stressz, akkor még az sem, nem tudom hogy tudom levetkőzni "ezt" magamról.
2017. ápr. 18. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de magad nem fogod tudni megoldani ezt a problémát. Keresni kéne egy jó pszichológust!
2017. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond, tudom már egy ideje. hogy segítségre van szükségem. Köszönöm a gyors és őszinte válaszokat.
2017. ápr. 24. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!