Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegesen félek a hányástól,...

Betegesen félek a hányástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve fennáll ez a félelem.. olyan dolgoktól is megijedek, hogy hozzáértem a csaphoz, utána a számhoz, és biztos hogy beteg leszek.. Mostanában kezdett előjönni a kézmosási mánia, utálok már WC-re járni is, mert utána nagyon sokáig mosom a kezem.. Már közel vagyok ahhoz, hogy teljesen megőrüljek.. :(

14/F



2016. jún. 13. 00:05
 1/10 anonim válasza:
21%
erröl a "monk a flugos nyomozó" jutott eszembe xDD
2016. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Amugy az első voltam bocsi nem kigunyolni akartalak:/ de érdemben nemtudok segiteni valószinű valami pszichologiai oka lehet 22/f
2016. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szüleid tudnak rolla?
2016. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek el pszichiáterhez, ez kezelés nélkül csak romlani fog.
2016. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 5 évben akkor nem is hánytál egyszer sem ?
2016. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Amúgy bocsánat a rossz fogalmazásért, este írtam ki..

Tudnak róla, de folyton halasztgatják a pszichológust.

És 5 éve nem is hánytam, nem tudom miért most lettem kényszerbeteg, miközben 5 év alatt, mindig jól kezet mostam WC-zés után.

2016. jún. 13. 08:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Amúgy akkor fogsz hányni ha olyan dolog kerül a szervezetedbe, szóval ha nem nyúlkálsz a szádhoz, nem eszel kézzel akkor feleslegesen mosod sokáig a kezed, meg alapvetően nem is lesz tisztább.

Szokták mondani, hogy ha félsz valamitől nézz vele szembe, lehet rajtad is segítene.

2016. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez a Hipohondria szerintem, lehet rosszul írtam. Nekem is volt egy ideig, én úgy szoktam le róla, hogy azt gondoltam magamban, ha még egyszer kezetmosok, valami nagyon rossz fog történni. :) De a pszihológus a biztos.
2016. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Tudtam hogy hipochonder vagyok, de régen nem volt ilyen súlyos, hogy kézmosási mániám is legyen..
2016. jún. 14. 08:29
 10/10 anonim válasza:
Mi lett azóta?
2021. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!