Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan meghízni?

Hogyan lehet gyorsan meghízni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok szénhidrát.

Minden kajáláskor fehérlisztes pékárú. Sok sok tészta. Sok cukros dolog. Sütik minden mennyiségben. Kevés mozgás.


Remélem tudod, hogy minden ami gyors (hizás/fogyás) baromira egészségtelen és veszélyes.

Szóval inkább fokozatosan csináld még ha több időt is vesz igénybe.

2017. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rajtam kivül akar még valaki hízni vagy csak nekem van ilyenmötletem
2017. ápr. 17. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál tejszínes shakeket tippekért irj
2017. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 karakvok válasza:
Nem csak te szeretnél hízni, én is, bár gondolom te se csak zsírra gondolsz, hanem inkább izomra. Most kezdtem el valamennyit felszedni, mivel kb 1,5 hónapja kiderült, hogy gluténérzékeny vagyok, és csak a diéta segített, hogy hízzak. Eddig úgy szerettem volna felszedni a kilókat, hogy mindenből sokat eszem, de ugyan olyan cingár maradtam és nem értettem miért. Lehet hogy te is érzékeny vagy valamire, én se tudtam, mivel nem allergiás reakciót váltott ki a szervezetemben, hanem csak megnehezítette a tápanyag felszívódását.
2017. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyél változatosan és kb 3-4 ezer kalóriát naponta.
2017. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Super Size me filmet, 1 hónap 18 kiló pluszban egy 80 kilós 30 éves férfinél:

https://www.youtube.com/watch?v=OqkFr_A0nVI

2017. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!