Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány férfi vagyok...

Nagyon sovány férfi vagyok 193 cm és 60 kiló vagyok, hízni szeretnék de nem megy se fel se le. Stagnál a súlyom. Elég válogatós vagyok de nem vegetáriánus, tippeket szeretnék h mitől tudnák "gyorsan" és "olcsón" :D meghízni?

Figyelt kérdés

#hízás #súly #táplálékozás
2013. márc. 27. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgalason voltal mar? Sportolsz valamit? Hany eves vagy?
2013. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez a honlap segít a legtöbbet: [link]
2013. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szervezeted ilyen működése ellenére erőszakkal hízókúrákat akarsz végezni, azzal csak ártani tudsz magadnak. Ezt egy szakértővel kell megbeszélni és nem akármilyen légbőlkapott ötletek szerint cselekedni.
2013. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp vizsgáltasd ki amagd, mert ez már nagyon kóros súly ennél a magasságnál. Gyakran betegség okozza ha valaki nem tud hizni.
2013. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nem igazán sportolok, de szeretnék de addig míg nem akarok elkezdeni sportolni míg nem hízok meg... igazából azt sem tudom h hova tudnék fordulni ezzel a problémával, amúgy nagyon stresszes is vagyok és már 20 éves is elmúltam.. és ez a 60 kiló se fel se le nem megy...
2013. márc. 28. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
először is a körzezihez fordulj ö küldd tovább. Sokaknak van pl felszivodási problémája vagy étel intoleranciája ez mind okozhat ilyet hogy nem tudsz hizni. A sporttól ez lehet javulna ne azt várd hogy elöbb hizzál. Rengeteg info van a neten kicsit nézz utána hogy a sport mikre is jó.
2013. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!