Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnek meghizni gyorsan?

Hogyan tudnek meghizni gyorsan?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es meg 37 kilos vagyok. A baj hogy unok enni. Hogyan tudnek hizni kb 5-6 kg-t

2016. jan. 12. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Unsz enni? :"DD Ne diétás kaját egyél, ha annyira hízni akarsz, hanem sok kenyeret, péksüteményt.
2016. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

unatkozz! akkor tuti sokat eszel. vizsgaidőszakban én 2-3 kg-t híztam...mikor nem tanultam, beültem a Tv elé, 2 fajta chips, sütemény, kis csoki, cukor, kóla.. és így voltam el hetekig.. :)

22 L

2016. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2016. jan. 12. 21:38
 4/6 Tozser Alex ***** válasza:

Lehet hogy ilyen a csontozatod, és hiába zabálod szét az agyad, sovány maradsz.

Énis 13/F vagyok, és 43kg 164cm, hizni akarok annyit eszek mint egy disznó, megsem hízom semmit. Egyepkent a magassagod is szamit, es a salakanyag, vizelet, stb..Ezek akár 2kg kulonbseget is kepesek tenni. Pl: reggel merd meg magad

2016. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden anyagcserét be lehet lassítani. Inkább valami sportot kezdj el, minthogy dagadt legyél.
2016. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. amugy 153 cm vagyok :)
2016. jan. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!