Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor sokat igyak vagy...

Most akkor sokat igyak vagy ne? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A szüleim mindíg azt mondják hogy igyak több vizet ( eddig kb napi 2 poháral ittam) igy eldöntöttem hogy több vizet iszok es az elmult napban kb 3 óránként ittam fél pohár vizet DE! ez után folyamatos szomjuságom lett.. ivás után 15p vel késöbb fura ize lesz a számnak és szomjas leszek.. és a hasam is csikar! Amig keveset ittam nem voltam szomjas most meg hogy iszok egyre inkább szomjas leszek. Ez most jót jelent? Vagy a testem próbál visszaszoktatni/bepotolni a sok vízre?

2017. ápr. 23. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő közötti mennyiséget kellene becéloznod, mert a túl sok sem jó. Próbálgasd és kialakul majd, hogy mennyi az ideális neked.
2017. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vízivásra is "rá lehet szokni". Egy idő után már kívánja a szervezet a több folyadékot. De ez nem baj! Nem csak a napi 2 pohár,de a 3 óránkénti fél pohár is kevés(!!!!),még akkor is,ha éjszaka is felkelsz inni. Napi 2-2.5 liter az optimális.
2017. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az (értelmes) jó válaszokat :D már kezdtem megijedni. De valahogy en is ugy gondoltam hogy most a testem be akarta potolni a vizet mint a puputevék :P de megprobalok javitani rajta!és többet inni hogy elkerüljem az ilyeneket!
2017. ápr. 24. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!