Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a AFP értékeléshez szüksége...

Ha a AFP értékeléshez szükséges a magasságom és a testsúlyom, akkor miért nem kérdezik meg?

Figyelt kérdés
Most olvastam utána, hogy ezek is befolyásolják azt, hogy "jó-e" az érték. Tőlem senki nem kérdezte, a terheskönyvben is csak a súly van feltüntetve...
2010. jún. 10. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem is hallottam, pedig 2 gyerekem van.
2010. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én most rákerestem a cikkre. Én se hallottam még soha erről, de tényleg ezt írják. Gondolom, az AFP értéket az orvos veti össze a súlyoddal és a magasságoddal... bár nem tudom, hogyan is megy. Végül is az eredményt a dokid értékeli ki, ő meg lát téged... [link]
2010. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a testsúlyomat kérdezték, azt rá is írták az afp-s beutalómra. Amúgy mindenhol másképp működik, már egy csomó variációt hallottam. Viszont most már azt is tudom, hogy az afp-s vizsgálat nem ér semmit! Szóval szinte mindegy milyen magas vagy és hány kiló...
2010. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az integralt tesztnel, aminek resze az AFP ertek, kerik a testsulyt, ugyanis egy sulyfelesleggel rendelkezo kismamanal merhetnek atlagtol eltero erteket. Ezert pl az is szamit, hogy milyen tipus vagy: europai, azsiai stb, mert ez is befolyasolhatja az eredmenyt. Ha a neten rakeresel az integralt teszt leirasara, megtalalod ezeket a korrigacios faktorokat.
2010. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem kérdezték meg, mert nem MoM-értéket számolnak majd, hanem nng/l-t . nekem is így adták meg.
2010. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, igen. Ezért is van annyi téves eredmény és ezért is mondják, hogy nem kell ezzel foglalkozni. Csináltass integrált tesztet vagy kombináltat ha még nem múltál el 12 hetes.
2010. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!