Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akut Leukémiás lenne a nagyfiam?

Akut Leukémiás lenne a nagyfiam?

Figyelt kérdés
Ért valaki ehhez a betegséghez? Állítása szerint 4 hónapja vette először észre hogy néha vérzik a fogínye olyan helyen is ahol szemmel láthatólag nincs begyulladva.Ezalatt a 4 hónap alatt semmi más betegsége nem volt,több tünetet nem észlelt magán.Ért valaki ehhez a betegséghez?A 4 hónapja fent álló fogínyvérzése ami kicsit javult is neki lehetséges,hogy a háttérben akut leukémia áll?Nem ismerem ezt a fajta betegséget és a lefolyását sem ezért nem tudtam neki válaszolni.Hétfőn elkisérem az orvoshoz pedig már nem kisgyerek.Véleményetek?Köszönöm nektek!

2017. máj. 5. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy fogínyvérzésből leukémiára következtetsz? Először is nyugodj le. A fogínyvérzés pont ezer és egy probléma jele, amik közül egyik se halálos.

lehet vérszegénység, ínybetegség, rossz fogmosási technika, rossz fogkefe, ínygyulladás (nem feltétlenül látszik!). Soroljam még?


Nekem is állandóan vérzik a fogínyem, de én rosszul mosom a fogam. A fogorvosom most tanítja a helyes technikát, de még nem megy száz százalékosan.


Az ilyen pánikkal csak stresszeled magad és a gyereket is.

2017. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Aggódom érte. Felhívtam egy orvos ismerősömet aki azt mondta,hogy egy akut leukémia 4 hónap alatt már el is vitte volna.Remélem,hogy nem az de hátha van itt még aki ért ehhez azért írtam ki a kérdést
2017. máj. 5. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A leukémiának nem csak ennyi tünete van, pláne ha akut. Van leukémiás rokonom, 18 éves.
2017. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Mária! Itt neked van orvosra szükséged, de sürgősen! A fiadnak meg egy antibakteriális szájvízre, C vitaminra és Paradontax fogkrémre.
2017. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
paradontax fogkrémet vettem neki,azót állítása szerint jobb.amiatt aggódom mert nem csak fogmosáskor vérzett neki picit az ínye
2017. máj. 5. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy fogorvost is felkereshetne.
2017. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy egy parodontológust, az még jobban ért a fogíny betegségekhez.

Nézz már utána a leukémia tüneteinek, ezer másfajta tünete is van, ebből csak egy a fogínyvérzés.

2017. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!