Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt egy altatásos artoszkópos...

Volt egy altatásos artoszkópos térd műtétem, viszont előtte nem volt vérvétel. Nem kellett volna, hogy csináljanak? Mi lett volna ha valami véralvadási zavarom van? Vagy ha az volt azt észreveszik műtét közben és mondták volna utánna?

Figyelt kérdés

#műtét #térd #artószkópia
2017. máj. 6. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. Arthroscophoz nem csinálnak mélyaltatást, nem raknak bypassra, etc, igazából a kardiovascularis rendszerhez nem is nyúlnak lényegében hozzá. Műtét után azért kell a vérhígító, hogy az esetlegesen kialakulni készülő vérrög véletlenül se jöhessen létre. Nem tudom, hogy hány napos vérhígítót kaptál, de 10nèl nem hiszem, hogy sokkal többet. Komolyabb (pl hasi) műtéteknél szoktak 30at felírni kezdetben, de abból utána még könnyen lehet akár 60 is.

Remélem a kérdésedre sikerült válaszolnom; sikeres felépülést!:) 19/L

2017. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!