Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Véres a...

Mi lehet a bajom? Véres a székletem, és a vizeletem is.

Figyelt kérdés
Egy ideje véres a székletem, puffadok, ill. sűrűn megy a hasam is. Időnként olyan mintha javulna, de vissza- vissza tér. Nem tudom eldönteni hol vérezhet, ugyanis hol sötétebb, alvadt, hol pedig világos. Üzemorvosnál volt vizeletvizsgálatom, és abban is kimutattak kis vért a laborral.
2008. okt. 15. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldtek sehova?!Azonnal menj el a háziorvosodhoz,mert egy alapos kivizsgálás kell.Ezek nem jó jelek!!
2008. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológiára kellene kérnedbeutalót..valószínű hogy gyomor vagy nyombélfekélyed van. ha friss a vér akkor még ki is líukadhat a gyomrod..nem játék..én voltam ilyen miatt kórházban.
2008. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt nyombélfekényem, fél évig szenvedtem vele, mire a doki nem csak azt hajtogatta, hogy próbáljak meg rendesen enni, hanem adott beutalót a gasztroenterológiára. De nem volt véres sem a vizeletem, sem a székletem, és hasmenésem sem volt, csak folyton hánytam, nem tudtam enni, le is dobtam 10 kilót, és pokolian fájt a gyomrom.

Mindenképpen menj háziorvoshoz, ne hagyd kezeletlenül, mert ezek tényleg nem jó jelek.

2008. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorfehély, daganat, vérhas, schistosomatosis. A lehetőségek szinte végtelenek. Menj el orvoshoz!
2008. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elmegyek dokihoz!
2008. okt. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!