Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol után mennyit kell...

Alkohol után mennyit kell várni, hogy bevegyek egy nyugtatót?

Figyelt kérdés
Nem vagyok depressziós és semmi egyéb,csak szolidaritásból születésnapi bulin megittam 4 cent 17%-os csokis italt,és holnap vizsgázok,nagyon bestresszeltem hirtelen,és hogy ne legyek fent egész éjszaka (vagyis kimerülten mennék vizsgázni) bevennék egy fél szem frontint. Kb mikor vehetem be? (miértnemgondolkoztálhamarabb kommentelők kíméljetek köszi,rájöttem magamtól!)
2017. máj. 17. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beveheted, nem lesz semmi bajod, max elalszol.Az alkohol csak felerősíti a nyugtató hatását, azaz olyan, mintha vízzel két frontint vettél volna be.Reggel viszont lehetsz kába, álmos a dupla hatástól.Viszont a továbbiakban soha ne keverd az alkoholt a nyugtatóval!Ismétlem:SOHA!Ez már káros, veszélyes, és drogozásnak számít!!Legközelebb vagy ne igyál, vagy hagyd ki a gyógyszert!
2017. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Este állíts be ébresztő órát, mert elalhatsz annyira, hogy elkésel a vizsgáról. Az pedig nagyon ciki lenne! Szerintem 2-3 órát várnod kéne a gyógyszerrel, az alkoholfogyasztás időpontjához képest.
2017. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!