Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy egyszerű vény nélküli...

Egy egyszerű vény nélküli altató mennyire üt ki?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezt a velariana nightot vettem meg éjszakai műszak után nem tudok rendesen aludni nappal. Éjszakánként is sokszor megebredek de nem mertem meg használni mert félek annyira elnyom hogy nem kelek fel az ébresztőre.

Bár elvileg csak gyógynövény van benne.

Tapasztalat esetleg?


2017. máj. 21. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár milyen altató szer, ez is rászokáshoz vezet. Aztán még többet és erősebbet kell bevenned. Inkább a rendszerességhez hozzá szoktatni a szervezetet.

Ha felébredsz vagy nem tudsz aludni az okát kell megkeresni. Egyébként ha nem tudsz aludni, majd legközelebb fáradtabb leszel és fogsz tudni aludni. Ha a gyógyszerre rászoksz, egy idő után még rosszabb lesz.

2017. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én használtam a valerina nightot és megmondom az őszintét semit nem használt! :/
2017. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!