Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vény nélküli...

Melyik a legjobb vény nélküli altató?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 21:50
 1/6 gömbicica ***** válasza:

inkább próbáld meg megfejteni, hogy miért nem tudsz aludni?

vény nélkül csak természetes dolgokat tudnál venni szerintem, azok pedig nem olyanok mint a lórugás, hogy beszedem, hármat számolok aztán alszok :(

2017. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy tudok aludni, csak éjjel 3-ig hiába próbálkozok nem megy. A gond ott van, hogy jövöhéten már kezdődik az egyetem és ez nem maradhat így mert akkor ilyen 4-5 órákat tudnék csak aludni. Nem vagyos stresszes, nem eszek sokat este, tipikusan az van, hogy lefekszek, becsukom a szemem és elkezd kattogni az agyam mindenféle hülyeségen...
2017. febr. 1. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
fáraszd le magad jobban napközben, sportolj stb. ne szokj rá az altatóra, mert sose jössz le róla.
2017. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem megy, természetes cuccokkal lehet próbálkozni, pl citromfűtea, vagy valeriana
2017. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az elalvással van bajom. Tegnap vettem citromfű teát és szerintem az segített valamit, mert miközben kortyolgattam már éreztem, hogy álmosodom mondjuk mellé könyvet is olvastam, meg már három napja rosszul aludtam, úgyhogy lehet a kimerültség miatt de egész hamar elaludtam, mert fél 11-kor megébredtem, csodálkoztam is hogy már aludtam valamit, mert olyankor még nagyban forgolódom. Úgyhogy szerintem érdemes ezeket kipróbálni. Levendula, citromfű, macskagyökér, komló stb. Külön-külön is, ha úgy nem jó akkor kombinálva.
2017. febr. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Moon_Walker ***** válasza:

valeriana. nézd meg több is van, melyik a legerősebb.

a wörischhofener nervenpflege is jó, csak büdös, mint a dög!

2017. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!