Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a tünete lehet, ha...

Minek a tünete lehet, ha hirtelen egy varrcsík jelenik meg az ember alkarján?

Figyelt kérdés
Kerestem googleban választ, de nem találtam. Tehát, már régóta, igaz nagyon ritkán, de előfordul, hogy egy-egy kb. 1cm-es vékony varrcsík jelenik meg hirtelen az alkaromon. Néhány évente. Most viszont egy-két hét eltéréssel egyik-másik alkaromon is, legalább 10cm-es varrcsík jelent meg. Az egyik meglepő módon, "gyógyuló félben olyan volt mint a seb, tehát jött le róla a varr. Mármint a csíkról. Nem tudom mitől jönnek ezek elő. A legutóbbi pl. tvzés közben alakult ki hirtelen. Valaki tudja milyen betegség tünete lehet ez?
2017. máj. 22. 23:21
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy véletlenül megkarcolta valami, vagy száraz a bőröd, és kireped.
2017. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sokáig én is a megkarcolásra gondoltam. Jobb híján...Viszont ahogy írtam, a legutóbbinál egyhelyben ültem mozdulatlanul, és néztem a tv-t.

Száraz bőr...? Nem tudom... annak nagyobb esélye van.

Köszi azért az ötleteket.

2017. máj. 22. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még sose hallottam ilyenről. Nem lehet inkább h csak nem vetted észre mikor szerezted?
2017. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A varrcsík nem jelenik meg hirtelen, ahhoz, hogy varr legyen, kell legalább egy pár óra..

Munkámból kifolyólag én mindig dugig vagyok vágásokkal és van, mikor csak napokkal később tűnik fel az új.

2017. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Elhiszem, hogy spontán nem varrasodik be az ember, de arra akkor sem találok magyarázatot, hogy ülök a tv előtt, egyik pillanatban még semmi, másikban pedig valami fájdalomhoz hasonló, vagy karcoláshoz hasonló vagy nem is tudom milyen érzést érzek az alkaromon, és mikor oda nézek, ott van egy csík varr.

Esetleg valami hajszálér megpattanhat ilyenkor?

2017. máj. 23. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, pusztán egyik pillanatról a másikra bekapcsol a fájdalomérzet az amúgy régebbi sebnél amit eddig észre sem vettél...
2017. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2017. máj. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!