Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen térdszorítót vegyek?

Milyen térdszorítót vegyek?

Figyelt kérdés

Gyakran szokott fájni a térdem, majdnem minden nap. Ha leguggolok akkor recseg. Nem tudom mi lehet a baj, de szerintem porckopás vagy valami ilyesmi. Milyen térdszorítót vagy térdvédőt használjak, és hol lehet kapni?

A gyógyszertáron gondolkoztam hogy ott biztosan lehet kapni, csak nem tudom hogy milyen áron és hogy milyen méretre lenne szükségem.:|



2017. máj. 23. 18:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt a végéről, hogy 16/L
2017. máj. 23. 18:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, hogy inkább válts a nyersen való táplálkozás irányába, és végezz légzőgyakorlatokat (mély levegő lassan, nagyon lassan kieresztve) amíg még mozognak az izületeid
2017. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!

Egy tèrdszorító lehet, hogy segít, de ha tènyleg gond van, akkor hosszútávon nem megoldás. Még fiatal vagy nagyon, ne tedd tönkre az ízületeidet. Kérj beutalót ortopédiára, bár jobb lenne, ha a szüleiddel beszélnèl, és elmennétek valahová magánrendelésre.

Hajrá! 19/L

2017. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!